AMBALAJLAMA

Ambalajlamadan nefret mi ediyorsunuz ? Elemanlarımız buna bayılıyor.

Eşyalarınızı sevgiyle paketleyip açacağız.

-Tam hizmet ambalajlama ve taşınma deneyimi yaşayın

İçtaş Evden Eve Nakliyatın ambalajlama hizmetleri, eşyalarınızın özenle ambalajlanıp korunduğunu bilmenin rahatlığını sağlar.

Ev veya ofis eşyanızı taşıtırken gerekli olan en korkutucu görevlerden biri , eşyalarınızın taşınacak kutular ve kasalar içinde fiziksel olarak paketlenmesidir. Eşyalarınızı ambalajlamanın ve paketlerden çıkarmanın en güvenli yolunu belirlemek çok fazla zaman ve dikkat gerektiren bir iştir.

İçtaş ambalajlama servisi olarak , müşterilerimiz için taşınma süresini olabildiğince sorunsuz hale getirmeye kararlıyız. Evden eve, Şehirlerarası, Uluslararası taşınmalar ve depolama için çok çeşitli ambalajlama hizmetleri sunuyoruz. Uzman nakliyecilerden oluşan ekibimiz en hassas eşyaları bile ambalajlama konusunda son derece yeteneklidir., bu nedenle taşınma süresince eşyalarınızın gerçekten korunacağını bilirsiniz.

– Ambalajlama Hizmetleri

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak taşınmanız için yeterli vaktinizin olmayabileceğini anlıyoruz. İş ve aile yükümlülükleri eşyaları uygun bir şekilde hazırlamak ve paketlemek için gerekli zamanı ayırmayı zorlaştırır. Uzman ekibimizin ambalajlama ve kolileme yardımı ile paketleme sürecindeki zorlukları ortadan kaldırıyoruz. Bizimle iletişime geçtiğinizde ihtiyacınızı değerlendirmek üzere evinize yada ofisinize uzman eksperimizi ücretsiz olarak gönderip planlamanızı yapıyoruz.

Taşınmak için paketlemek yalnızca koli ve bant satın almanız gerektiği anlamına gelmez. Değişik şekilli eşyalar için köpük ambalaj malzemesi, cam ve porselen için hamur kağıt veya balonlu sargı, kitaplar ve ağır eşyalar için ekstra sağlam kutular,patpatlar,pıtpıtlar ve daha birçok çeşitli malzemeye ihtiyacınız olacaktır.

Ambalajlama hizmetleri kullanmanın en iyi yanı, taşınma günü geldiğinde parmağınızı dahi oynatmanız gerekmeyecek olmasıdır.

Her evde boyutlarından veya değerlerinden dolayı profesyonel bir dokunuş gerektiren piyanolar ve büyük ekran televizyonlar gibi bazı eşyalar vardır.

Sanat eserleri veya tabloları, bilgisayar gibi elektronik eşyaları, hassas cam eşyaları ve daha fazlasını paketlemeniz gerekebilir.

 

Tüm evinizin ekibimiz tarafından profesyonelce paketlenmesini seçebilir veya paketlettirmek istediğiniz belli odaları tercih edebilirsiniz.

 

Gerekli tüm bilgileri topladıktan sonra toparlanmaya hazırız. Ekibimiz taşınmanız sırasında zarar görmesini önlemek için eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketleyecek, ambalajlayacak ve kutulayacaktır. Eğer kendiniz ambalajlamak istiyorsanırsanız İÇTAŞ NAKLİYAT olarak gerekli malzemeyi temin etmekteyiz.

Ambalaj açma hizmetleri

Eşyalarınızı paketlemek kadar zaman alıcı, taşınmanızı takip eden ambalaj açma işidir. İÇTAŞ NAKLİYAT yeni bir eve, ofise veya ticari alana geçiş yapan siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli paket açma hizmeti sunmaktan gurur duyar.

İşte yapacaklarımız ;

Tüm eşyalarınız evinize getirilir

Evdeki her odaya karşılık gelecek şekilde her kutuyu dikkatlice etiketleyecek, yumuşak mobilyalarınızı ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde saracağız.

 

Kırılacaklarınız için özel sarı kutularımız mevcuttur. Bütün kırılacaklarınız tek kullanımlık hamur kağıtlarla özenle sarılır.

 

Heykeller sanat eserleri ve antika saatler gibi kırılgan, hacimli ve değişik şekilli öğeler için özel kasalarımız kullanılmaktadır.

 

Televizyonlar, oyun konsolları ve diğer hassas elektronik cihazlar için anti-statik sargılama yapılmaktadır.

 

Cam eşyalar, porselen tablolar ve aynalar gibi kırılgan eşyalar için hamur kağıt, patpat ve pıtpıtlar kullanılmaktadır.