Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

İÇTAŞ NAKLİYAT’ın neden istanbul evden eve nakliyat firmaları içinde 1 numaralı taşınma şirketi olduğunu keşfedin. Yeni bir eve taşınmak hayatınızın en önemli olaylarından biridir. İÇTAŞ NAKLİYAT olarak bunu biliyor ve daha bir koliyi bile açmadan kendinizi evinizde hissetmenizi sağlıyoruz.

İLGİLİ PROFESYONEL KADRO

İÇTAŞ NAKLİYAT taşınmanın en güzel yoludur.Taşınma gününün ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz (ama öyle olması gerekmiyor). Çalışanlarımızın herbiri kendi alanında son derece eğitimli,tecrübeli ve tek amaçları müşterilerimizin memnuniyetidir. Nakliye elemanlarımızdan şöförlerimize, operasyon ekibimize ve satış kadromuza kadar nakliyat ve depolama işinde en iyi ekibe sahibiz. Yılların deneyimi ile size ve ailenize özel kişiselleştirilmiş hizmetimizin yaratacağı farkı deneyimleyin.

ZAMANINDA TESLİMAT

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak zamanınıza saygı duyuyoruz.Nakliye elemanlarımız size söylediğimiz zamanda gelirler ve tam zamanında işi bitirirler. Yani Çarşamba 9.00 da evinizde yada ofisinizde taşımaya hazır olacağımızı söylersek, o zaman orada hazır olacağımıza emin olabilirsiniz. Ekibimiz kendilerine nasıl davranılmasını bekliyorlarsa siz sayın müşterilemize de aynı şekilde hizmet vermektedirler.Eğer hizmetimizden memnun olmazsanız …. Aşağıyı okuyun …

MEMNUNİYET GARANTİLİ

İÇTAŞ NAKLİYAT istanbul evden eve nakliyat şirketi olarak her taşımada memnuniyetinizi garanti ediyor ve bunu yazılı hale getiriyoruz. İÇTAŞ NAKLİYAT ile taşınmak size çözülmemiş herhangi bir sorun bırakmayacaktır. Müşteri Hizmetleri Departmanımız varlığıyla siz tamamen memnun kalana kadar sizinle 7/24 ilgilenir ve size her konuda yardımcı olur.