Tüm bu imkanları sizin için bir araya getirdik.Benzersiz olanaklardan faydalanın !

İletişim

Şehirler Arası Taşıma

18 senelik tecrübeye sahip kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Ambalajlama

Eşyalarınız her türlü eşya için üretilmiş değişik ebatlarda tek seferlik kolilerde uzman ekibimizce sınıflandırılıp etiketlendirilir ve yeni yerinde ait olduğu odaya bırakılır.

Ofis Taşımacılığı

Taşıma öncesi yaptırdığımız sigorta işlemiyle eşyalarınızı tam korumaya alıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Siz kahvenizi içerken büyük araç filomuzla yeni evinize eşyalarınızı profesyonel ekibimizle güvenle taşıyoruz.

Hassasiyet

Her eşya için özel ambalajlama yapıp hasar görmemesini garanti ediyoruz.

Depolama

Geniş ve yalıtımlı depolarımızda her türlü eşyanız ambalajlı bir şekilde koruyarak saklıyoruz.

KURUMSAL KİMLİK

İçtaş Nakliyat 1993 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana evden eve nakliyat hizmetlerini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmaktadır. yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle sektörün parlayan yıldızı olmayı başaran İçtaş Nakliyat sunduğu bütün taşımacılık hizmetlerinde eşyaların tamamını özel taşımacılık sigortası kapsamına almaktadır. Diğer firmaların aksine kendi kalifiye elemanlarını yetiştiren İçtaş Nakliyat nakliye işlemi esnasında hata payını minimize etmek adına çalışanlarına periyodik eğitimler vermektedir.

İçtaş Nakliyat kurulduğu günden bu yana sektörde kendi kalite standartlarını oluşturarak nakliye sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır. Yüzdeyüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensipleriyle müşterilerini her daim el üstünde tutmuş ve ticaretten dostluğa uzanan bu yolda sayısız dost edinmiştir.

İçtaş Nakliyat araç filosunu sürekli güncel tutmakta ve her geçen gün geliştirmektedir. Taşımacılık çözümlerinde kullandığı araçların tamamı kapalı çelik kasa olup , taşımacılık işlemi için gerekli maksimum donanıma sahiptir. Taşımacılık hizmetlerini her biri alanıyla ilgili branş eğitimini başarıyla tamamlamış olan kişilerden oluşan bir ekiple sunan İçtaş Nakliyat kelimenin tam manasıyla profesyonel taşımacılık çözümleri sunmaktadır.

Taşıma esnasında doğabilecek her türlü hasarı kapsayan özel taşımacılık sigortası kullanılmakta ve taşınan eşyalar tamamen güvence altına alınmaktadır.

Bizi Tercih Etmeniz için

3 NEDEN

Uygun Fiyat
Kalite

Uygun fiyatın yanında en önemli kriter kalitedir. İçtaş en zor işleri en kaliteli şekilde en uygun fiyata yapıyor.

Paylaşım
Bilgi Teyidi

Yapılan işin her aşaması tarafımızdan müşterimize bilgi olarak aktarılır. Böylelikle hiçbir sürprize yer verilmez.

Zamanlama
Vakit Değerlidir

İş başlangıcında kararlaştırılan zaman sözü ne ise yerine getirilir. Sürprizlere yer vermemek en önemli koşullardan biridir.

Hizmetlerimiz

BAŞARININ SIRRI

100%
Evden Eve Nakliyat
90%
Depolama
100%
Zamanlama
95%
Şehirler Arası Taşıma