Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmetimiz uzman ekibimiz kullanılan ekipmanlarımız sayesinde müşterisine güvenli bir şekilde sunulmakta, uygulamaya koyduğumuz titiz çalışma planı sayesinde de müşterinin beklentisinin üzerinde başarı yakalanmasına imkan tanımıştır.

Eşya Depolama

Eşya depolama hizmetimizi modern yüksek güvenlik önlemlerine sahip sigorta dahilinde sunmaktayız. Sizlerin eşyalarını nakliye hizmetimiz ile bulunduğu yerden kayıt altına alarak ambalajlama yaparak almakta, depolama süresince de ambalajlı olarak muhafaza altına almaktayız

Şehirlerarası Nakliyat

İstanbul merkezli olarak başta Ankara, İzmir, Bursa olmak üzere 81 ile geniş çelik kasa araç filomuz, uzman uzun yol hakimiyeti deneyimine sahip şöförlerimizle belgelerimiz tam olarak sigorta kapsamında sizlerin eşyalarını taşıyor, güvenli ekonomik taşınmanızı sağlıyoruz.

Ofis Taşıma

Kurumsal taşıma Fabrika, ofis, büro, okul, banka gibi özel kurumları sözlşeme ve sigorta kapsamında taşıma işlemine denir.

Asansörlü Taşıma

Asansörlü evden eve nakliyat nakliye işlemnlerindegüvenli şekilde taşıma için asansör sistemlerinin kullanılma aşamasına denir.

Elite Beyz Eldiven Taşıma

Çok Yakında

ULUSLARARASI NAKLİYAT

ULUSLARARASI NAKLİYAT
Detaylar

AMBALAJLAMA

AMBALAJLAMA
Detaylar

PİYANO & KASA TAŞIMA

PİYANO & KASA TAŞIMA
Detaylar
paröa eşya taşıma

Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma
Parça Eşya Taşıma