[vc_row][vc_column][vc_column_text]

KURUMSAL TAŞIMA

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text] 

Çalışmak Streslidir Taşınmak Olmamalı

Ofis taşıma

İÇTAŞ NAKLİYAT – İşinizin başarılı olmasını sağlayacağız.

İster yerel bir işletme, ister ulusal bir şirket olun İÇTAŞ NAKLİYAT’ın ticari nakliyecileri doğru ve rahat bir şekilde Ofis taşıma ihtiyacınız için gerekli olan herşeye sahiptir.

 

Ofis taşıma

İSTANBUL’DA Ofis taşıma –

SİZ İŞİNİZİ YAPIN BİZ SİZİ TAŞIRIZ

Çalışanları yönetmekten, müşterilere hizmet vermeye ve bir sonraki eylem planını oluşturmaya kadar işte çok fazla sorumluluğunuz var. İşinize odaklanabilmeniz için İÇTAŞ NAKLİYAT’ın sizi yeni yerinize taşımasına izin verin. İÇTAŞ NAKLİYAT bu işi yıllardır yapan deneyimli ve profesyonel bir nakliyat şirketidir. Uygun fiyatlı ve mükemmel taşınma deneyiminiz sonunda insanların neden İÇTAŞ NAKLİYAT’ı seçtiklerini daha iyi anlayacaksınız. Ek olarak ofis taşıma sistemindeki uzmanlığımız hiçbir detayı kaçırmadan mevcut işinize tümüyle odaklanmanıza olanak tanır. İÇTAŞ NAKLİYAT her büyüklükteki şirket için İstanbul’un önde gelen nakliyat firmasıdır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”16009″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”16010″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text] 

Ofis taşıma

İÇTAŞ NAKLİYAT Ofis taşıma İŞİNİZİ HARİKA BİR DENEYİM HALİNE GETİRECEK

Tüm Ofis taşıma işleri için İÇTAŞ NAKLİYAT’ı ilk tercih edilen firma yapan şeyin ne olduğunu biliyor musunuz ? Yılların deneyimi ve kapsamlı geçmişimiz bizi ticari taşıma konusunda uzman yapmıştır. Ticari taşınmanız sırasında ofisinizin envanterini taşımak sorun değildir. Bütün evraklarınızı, arşivinizi dikkatli bir şekilde paketleyip, numaralandırarak, listeleyip varış noktasında düzenli bir boşaltma sistemi izleyerek güvenlik, verimlilik ve aktarım hızı sağlıyoruz. Çoğu deneyimsiz nakliyecinin müşterilerini uğrattığı gereksiz zarar ve masraftan kaçınmanızı sağlıyoruz.

 

Ofis taşıma

İÇTAŞ NAKLİYAT SİZİ ÖZENLE TAŞIYACAKTIR

İÇTAŞ NAKLİYAT’ın sektördeki en iyi taşıma ekibine sahip firmalardan biri olduğunu biliyor muydunuz ? Çünkü biz bu işi yıllardır yapıyoruz. Taşıyıcılardan operasyon ve satış ekibimize kadar her türlü taşınmayı başarıyla gerçekleştirebilecek bir ekibe ve altyapıya sahibiz. Müşterilerimizi mükemmel bir şekilde taşımanın yanı sıra uzun süreli ilişkilerde kuruyoruz. Yeni müşterilerimizin çoğunlukla tavsiye üzerine geldiğini gördüğümüzde hiç şaşırmıyoruz. Personelimizi değişen koşullar ve gelişen sektörde devamlı düzenli eğitime tabi tutuyoruz. Bu da bizim neden İstanbul’daki #1 nakliyat şirketi olduğumuzu açıklıyor.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text] 

Ofis taşıma

TİCARİ TAŞIMA HİZMETLERİMİZ NELERİ İÇERİR

* İlk Danışma

İÇTAŞ NAKLİYAT ile ilk görüşmeniz sırasında nakliyat gereksiniminiz hakkında bilgi almak üzere telefonda görüşeceğiz. Daha sonra taşınmanız ve işletmeniz hakkında daha fazla bilgi almak ve ne sağlayabileceğimizi belirlemek üzere işletmenize uzman eksperimizi göndereceğiz. Bütçe kısıtlamalarınıza uyarken gereksinim duyduğunuz en iyi taşıma planını oluşturacağız.

 

* Ofis mobilyalarının sökülmesi ve paketlenmesi

İÇTAŞ NAKLİYAT masalarınızı, sandalyelerinizi, bölmelerinizi ve diğer büyük mobilyalarınızı demonte edip korumak üzere ambalajlamak için gerekli ekipmanla birlikte gelir. Profesyonel nakliyecilerimiz eşyalarınız düzgün bir şekilde aracımıza yerleşltirip yeni yerine taşıyacaklardır.

 

* Elektronikleriniz

Ofisinizdeki bilgisayar, yazıcı, tv ve her türlü elektronik eşyanızı uzmanlarımız profesyonel bir şekilde ambalajlayıp yeni yerinde kuruluma hazır bir şekilde yerleştireceklerdir.

 

* Ofis bitkileriniz

Ofisinizde bulunan herçeşit bitkiniz özenli bir şekilde zarar görmeden yeni yerinize transfer edilip yerleştirilir.

 

* İş için doğru araçlar

Şirketinizdeki mobilyaları ve ağır eşyaları taşımak hiçte kolay değildir. İşi güvenli bir şekilde yapabilmek için gerekli olan sırt desteklkeri, rampalar, taşıyıcılar ve zemin koruyucularımız mevcuttur.

 

* Ülkenin heryerine güvenli ulaşım

İÇTAŞ NAKLİYAT olarak yoldaki tehlikeleri, çukurları vb. atlamadan eşyanızı maksimum koruyacak tam bakımlı modern araçlar kullanıyoruz. Uzman ambalajlamıza ek olarak araçlarımıza eşyalarınızın yeni yerine güvenli bir şekilde ulaşmasına yardımcı olur.

 

* Yeni yerinizde mobilya kurulumu

Kurulum hizmetimiz ticari taşınma paketimizin bir parçası olup, yeni yerinizde bütün mobilyalarınızın kurulumunu konusunda uzman ekibimizle eksiksiz yapacağız.

 

* Temizlik Hizmeti

Taşınma esnasında etrafta hiçbir kağıt, koli,çöp vb. bırakmayıp, hertürlü artıkları temizleyip işimizi bitireceğiz.

 

* Birinci sınıf esneklik

Taşınma saatiniz (gece-gündüz, haftaiçi-haftasonu) farketmeksizin, siz nasıl istiyorsanız ona göre programımızı yapıp taşınmanızı gerçekleştireceğiz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”16011″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][vc_single_image image=”16012″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_shadow”][/vc_column][/vc_row]