[vc_row][vc_column][vc_column_text]İçtaş Nakliyat tüm lojistik ve planlamayı yürüten ve yabancı düzenlemeler ve gümrükleme süreçlerinde bilgili özel bir Uluslararası Taşıma Departmanına sahiptir. İçtaşNakliyat  limandan limana veya kaldırımdan kaldırıma teslimat yerine, ilk sevkiyattan yeni varış noktanızdaki kuruluma kadar eksiksiz evden eve hizmetler sunar. Sorunsuz bir yolculuğu garanti ederek, eşyalarınızın her zaman güvenli bir şekilde ulaşması için ekstra koruma katmanlarına sahip özel denizaşırı kutular kullanıyoruz.[/vc_column_text][vc_single_image image=”16105″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

5 Adımda Uluslararası Taşıma

1. Ücretsiz Danışmanlık Alın

Başlamak için uzman eksperimiz eşyalarınızı kontrol etmek ve size sabit bir maliyet hazırlamak için yerinizde bir ziyaret yapacaktır. Bu garantili fiyatlandırma, tüm işçilik ve seyehat masraflarını içerir ve taşımamız boyunce değişmeyecektir.

2. Özel Plan Oluşturun

3. Teslim Alma ve Hazırlama

4. Uluslararası Nakliye

5. Teslimat

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Uluslararası Taşıma Kolaylaştı

İçtaş Nakliyat, onlarca yıllık deneyimi ve geniş küresel ağıyla, ihtiyaçlarınıza göre her türlü uluslararası taşınma talebini karşılayabilir; aynı gün taşınma, güzel sanatlar paketleme ve ekspres kargo, sunduğumuz hizmetlerden sadece birkaçıdır. İşte her zaman kusursuz evden eve taşımayı nasıl sağladığımız:

  • Özel Paketleme — Taşıyamayacağımız hiçbir şey yok. Uluslararası nakliyecilerden oluşan ekibimiz için hiçbir mobilya yeterince büyük veya çok hassas değildir: İçtaş Nakliyat, envanterinizin her zaman güvenli ve korumalı bir şekilde ulaşmasını sağlamak için bir dizi özel paketleme hizmeti ve özel kasalar sunar.
  • Ayrıntılı Planlama — İçtaş Nakliyat, tüm lojistik ve planlamayı yöneten özel bir Uluslararası Taşıma Departmanına sahiptir. Teslim alma işleminden kuruluma kadar, sizin için özel olarak hazırlanmış bir taşınma planımız olacak – taşınma ihtiyaçlarınızı yansıtan programlar, teslimat pencereleri, kat planları ve son teslim tarihleri.
  • Uluslararası Düzenlemeler Rehberi — Uluslararası düzenlemeler ve gelenekler konusunda oldukça bilgiliyiz.
  • Nakliye Seçenekleri —  Kara, deniz ve hava yoluyla gönderiler sunarak, uluslararası taşınma ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli seçeneklerimiz var.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]